Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Recep Kürkçü recep.kurkcu@amasya.edu.tr 3324
Prof. Dr. Resul Çekin resul.cekin@amasya.edu.tr
Doç. Dr. İlknur Yazıcılar Özçelik ilknur.yazicilar@amasya.edu.tr 3395
Doç. Dr. Kurtuluş Özlü kurtulus.ozlu@amasya.edu.tr 3405
Doç. Dr. Seda Sabah seda.sabah@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Serkan Zengin serkan.zengin@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi İskender Güler iskender.guler@amasya.edu.tr 3403
Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Yolcu oguzhan.yolcu@amasya.edu.tr 3319
Öğr. Gör. Ali Galip Yücel aligalip.yucel@amasya.edu.tr 3390
Öğr. Gör. İsmail Yolcu ismail.yolcu@amasya.edu.tr 3315
Arş. Gör. Seyyid Burhaneddin Fırat seyyid.firat@amasya.edu.tr
Eğitim Bilimleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Adem Bayar adem.bayar@amasya.edu.tr 3343
Prof. Dr. Ahmet Üstün ahmet.ustun@amasya.edu.tr 3325
Prof. Dr. İlker Kösterelioğlu ikostereli@amasya.edu.tr 3351
Prof. Dr. Meltem Akın Kösterelioğlu mkostereli@amasya.edu.tr 3364
Prof. Dr. Murat Gökdere murat.gokdere@amasya.edu.tr 3408
Prof. Dr. Recep Çakır recepcakir@amasya.edu.tr 3336
Doç. Dr. Burcu Karaşar burcu.yilmaz@amasya.edu.tr 3365
Doç. Dr. Fatih Saltan fatih.saltan@amasya.edu.tr 3372
Doç. Dr. Feray Uğur Erdoğmuş feray.erdogmus@amasya.edu.tr 1762
Doç. Dr. Mehmet Kara mehmet.kara@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Müjgan Zobu mujgan.zobu@amasya.edu.tr 4667
Doç. Dr. Ümit Çelen umit.celen@amasya.edu.tr 3344
Doç. Dr. Volkan Kukul volkan.kukul@amasya.edu.tr 6306
Dr. Öğr. Üyesi Dilara Çaycı Karaköse dilara.karakose@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Erol Ata erol.ata@amasya.edu.tr 3304
Dr. Öğr. Üyesi Fatma İnceman Kara fatma.inceman@amasya.edu.tr 3378
Dr. Öğr. Üyesi Hale Yetim hale.yetim@amasya.edu.tr 3372
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Aykut Karaboğa h.aykut.karaboga@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Keziban Kılıç Topal keziban.kilic@amasya.edu.tr 4718
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Filiz mehmet.filiz@amasya.edu.tr 3459
Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Dağlı muhammed.dagli@amasya.edu.tr 3354
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yıldız mustafa.yildiz@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nihan Osmanağaoğlu nihan.osmanagaoglu@amasya.edu.tr 3431
Dr. Öğr. Üyesi Nurten Topçu nurten.topcu@amasya.edu.tr 3369
Dr. Öğr. Üyesi Safiye Çiğdem Gören Goas Oses safiye.goren@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Sare Terzi İlhan sare.terzi@amasya.edu.tr 3461
Dr. Öğr. Üyesi Semih Kaynak semih.kaynak@amasya.edu.tr -
Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yapıcı senay.yapici@amasya.edu.tr 3328
Dr. Öğr. Üyesi Şerafettin Gedik serafettin.gedik@amasya.edu.tr 3467
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Ferhat Ermiş uf.ermis@amasya.edu.tr 3477
Dr. Öğr. Üyesi Ümre Kaynak umre.kaynak@amasya.edu.tr 3460
Dr. Öğr. Üyesi Yeliz Çelen yeliz.celen@amasya.edu.tr 2110
Öğr. Gör. Mehmet Yapıcı mehmet.yapici@amasya.edu.tr 3329
Arş. Gör. Aysima Lale Aktaş aysima.aktas@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Edib Şevki Keskiner edib.keskiner@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Esma Yıldız esma.yildiz@amasya.edu.tr 5506
Arş. Gör. Hilal Özden Çon hilal.con@amasya.edu.tr 3333
Arş. Gör. Ömer Arslan omer.arslan@amasya.edu.tr 3398
Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Ali Bilici ali.bilici@amasya.edu.tr 5236
Doç. Dr. İlyas Sevindik ilyas.sevindik@amasya.edu.tr 2316
Doç. Dr. Özdemir Karabay ozdemir.karabay@amasya.edu.tr 5072
Dr. Öğr. Üyesi Aysel Güney Türkeç aysel.guney@amasya.edu.tr 2318
Dr. Öğr. Üyesi Berkay Gençer berkay.gencer@amasya.edu.tr -
Dr. Öğr. Üyesi Burcu Akbulut Bilici burcu.bilici@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nail Demircioğlu nail.demircioglu@amasya.edu.tr 3667
Arş. Gör. Betül Toprak betul.toprak@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Esra Avcı Kurt esra.kurt@amasya.edu.tr 2314
Havuz
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Gülay Yağcı Alaoğlu gulay.yagci@amasya.edu.tr 3135
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Arzu Cansaran arzu.cansaran@amasya.edu.tr 3418
Prof. Dr. Aslıhan Sezgin aslihan.sezgin@amasya.edu.tr 3364
Prof. Dr. Cengiz Yıldırım cengiz.yildirim@amasya.edu.tr 3347
Prof. Dr. Keziban Orbay keziban.orbay@amasya.edu.tr 3316
Prof. Dr. Mehmet Toy mehmet.toy@amasya.edu.tr 3417
Prof. Dr. Mustafa Kandemir mustafa.kandemir@amasya.edu.tr 3335
Prof. Dr. Nezahat Kandemir nezahat.kandemir@amasya.edu.tr 3412
Prof. Dr. Orhan Karamustafaoğlu orhan.karamustafaoglu@amasya.edu.tr 3411
Prof. Dr. Önder İdil onidil@amasya.edu.tr 3337
Prof. Dr. Sevilay Karamustafaoğlu sevilay.karamustafaoglu@amasya.edu.tr 3413
Prof. Dr. Telhat Özdoğan telhat.ozdogan@amasya.edu.tr 3349
Doç. Dr. Salih Değirmenci salih.degirmenci@amasya.edu.tr 3414
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gül Özaşkın Arslan aysegul.ozaskin@amasya.edu.tr 3448
Dr. Öğr. Üyesi Beyda Topan beyda.topan@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Birol Tekin biroltekin@amasya.edu.tr 3322
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Demir huseyin.demir@amasya.edu.tr 3351
Dr. Öğr. Üyesi Nida Emül nida.emul@amasya.edu.tr 3378
Dr. Öğr. Üyesi Şeyma Irmak seyma.bardak@amasya.edu.tr 3448
Öğr. Gör. Müberra Kazancıoğlu muberra.kazancioglu@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Resul Köseoğlu resul.koseoglu@amasya.edu.tr 3432
Öğr. Gör. Suat Peker suat.peker@amasya.edu.tr 3420
Arş. Gör. İrem Selin Demirbaş irem.demirbas@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Miyase Tutar miyase.tutar@amasya.edu.tr 3451
Arş. Gör. Nazmiye Akyazı nazmiye.akyazi@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Seda Altunsoy seda.altunsoy@amasya.edu.tr 3451
Arş. Gör. Tuğçe Mayan tugce.mayan@amasya.edu.tr 3399
Temel Eğitim Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Asım Çoban asim.coban@amasya.edu.tr 3425
Prof. Dr. Mustafa Yeşilyurt mustafa.yesilyurt@amasya.edu.tr 3412
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kurt murat.kurt@amasya.edu.tr 3409
Prof. Dr. Şafak Uluçınar Sağır safak.ulucinar@amasya.edu.tr 3408
Doç. Dr. Davut Elmacı davut.elmaci@amasya.edu.tr 3348
Doç. Dr. Ertuğrul Şahin ertugrulsahin@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Gülbin Zeren Nalinci gulbinzeren.nalinci@amasya.edu.tr 3415
Doç. Dr. Hasan Baltacı hasan.baltaci@amasya.edu.tr 3426
Doç. Dr. İdris Aktaş idris.aktas@amasya.edu.tr 3423
Doç. Dr. Neşe Kutlu Abu nese.kutlu@amasya.edu.tr 3410
Dr. Öğr. Üyesi Ela Sümeyye Seçim ela.secim@amasya.edu.tr 3454
Dr. Öğr. Üyesi Emine Sildir Daşar emine.sildir@amasya.edu.tr 3337
Dr. Öğr. Üyesi Gülsün Karslı gulsun.karsli@amasya.edu.tr 3337
Dr. Öğr. Üyesi Rumiye Arslan rumiye.arslan@amasya.edu.tr 3430
Dr. Öğr. Üyesi Songül Pektaş songul.pektas@amasya.edu.tr 3336
Öğr. Gör. Tuncay Demirtaş tuncay.demirtas@amasya.edu.tr 3371
Arş. Gör. Emrehan Boz emrehan.boz@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Meram Uzundal meram.uzundal@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Murat Başgül murat.basgul@amasya.edu.tr 3433
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Emine Altunay Şam emine.sam@amasya.edu.tr 3340
Prof. Dr. Mehmet Özdemir mehmet.ozdemir@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Avni Erdemir avni.erdemir@amasya.edu.tr 3423
Doç. Dr. Burak Armağan burak.armagan@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Erkan Çer erkan.cer@amasya.edu.tr 3332
Doç. Dr. Ersin Topçu ersintopcu@amasya.edu.tr 3353
Doç. Dr. Fatih Can fatih.can@amasya.edu.tr 3404
Doç. Dr. Gönül Türkan Demir g.demir@amasya.edu.tr 3326
Doç. Dr. İlyas Kara ilyas.kara@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Mustafa Kılınç mustafa.kilinc@amasya.edu.tr 3328
Doç. Dr. Nazan Kahraman nazan.kahraman@amasya.edu.tr 3330
Doç. Dr. Nurşat Biçer nursat.bicer@amasya.edu.tr 2307
Doç. Dr. Önder Eryılmaz onder.eryilmaz@amasya.edu.tr 3398
Doç. Dr. Turgut İleri turgut.ileri@amasya.edu.tr 3312
Dr. Öğr. Üyesi Alpay Aksin alpay@amasya.edu.tr 3300
Dr. Öğr. Üyesi Emre Vural emre.vural@amasya.edu.tr 3432
Dr. Öğr. Üyesi Erhan Çapoğlu erhan.capoglu@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Abanoz gokhan.abanoz@amasya.edu.tr 3341
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Turgut tugba.turgut@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. İsa Çolaker isa.colaker@amasya.edu.tr 3341
Öğr. Gör. Nusret Kasap nusret.kasap@amasya.edu.tr 3662
Öğr. Gör. Yasemin Özgen yaseminfirat@amasya.edu.tr 3388
Arş. Gör. Dr. Kayhan İnan kayhan.inan@amasya.edu.tr 3319
Arş. Gör. Murat Aydın murat.aydin@amasya.edu.tr 3467
Arş. Gör. Oğuz Seyhan oguz.seyhan@amasya.edu.tr 3388
Arş. Gör. Turgay Çınkırdaklı turgayc@amasya.edu.tr 3404
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Ayfer Su Bergil ayfersubergil@amasya.edu.tr 3339
Doç. Dr. Melike Baş melike.bas@amasya.edu.tr 3345
Dr. Öğr. Üyesi Ali Duran aliduran@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Gamze Erdem Coşgun gamze.erdem@amasya.edu.tr 3388
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Avara hayriye.avara@amasya.edu.tr 3340
Öğr. Gör. Muhammet Öcel muhammet.ocel@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Ali Anaç ali.anac@amasya.edu.tr 3478
Arş. Gör. Barış Mutlu baris.mutlu@amasya.edu.tr