Eğitim Fakültesi Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Fakülte Sekreteri Fatma Begüm Tokul fatma.karatas@amasya.edu.tr 2303
Büro Hizmetleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Şef Hasan Öksüm hasan.oksum@amasya.edu.tr 2312
Bilgisayar İşletmeni Mustafa Haklı mustafa.hakli@amasya.edu.tr 0000
Bilgisayar İşletmeni Uğur Zengin ugur.zengin@amasya.edu.tr 2321
Tekniker Nuri Katar nuri.katar@amasya.edu.tr
Hizmetli Esma Tıngır esma.tingir@amasya.edu.tr 5018
Hizmetli Feti Aydın feti.aydin@amasya.edu.tr 3434
Havuz
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Spor Uzmanı Enes Burak Aktürk enes.akturk@amasya.edu.tr
Hemşire Nihal Atabay nihal.atabay@amasya.edu.tr 2241
Sürekli İşçi Filiz Yazar filiz.yazar@amasya.edu.tr 3658
Sürekli İşçi Mehmet Çubuk mehmet.cubuk@amasya.edu.tr
Sürekli İşçi Satu Karadağ Bedir satu.karadag@amasya.edu.tr
Spor Uzmanı Mehmet Burak Ayyıldız mehmet.ayyildiz@amasya.edu.tr
Muhasebe Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Hizmetli Can Çeker can.ceker@amasya.edu.tr 2308
Öğrenci İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Emrah Bağ emrah.bag@amasya.edu.tr 2214
Bilgisayar İşletmeni Selda Özay selda.ozay@amasya.edu.tr 2213
Satın Alma Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Feyzullah Kırtepe feyzullah.kirtepe@amasya.edu.tr 2309
Teknisyen Engin Şimşek engin.simsek@amasya.edu.tr 2242
Taşınır Kayıt Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Mesut Kalaycı mesut.kalayci@amasya.edu.tr 2305
Yardımcı Hizmetler(Temizlik İşleri)
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Hizmetli Koray Karacameydan koray.karacameydan@amasya.edu.tr 5180
Sürekli İşçi Ahmet Kuruçay ahmet.kurucay@amasya.edu.tr 3357
Sürekli İşçi Emine Çekin emine.cekin@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Fatih Köylüoğlu fatih.koyluoglu@amasya.edu.tr
Sürekli İşçi Kadir Terkan kadir.terkan@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Meryem Arslan meryem.arslan@amasya.edu.tr 3331
Sürekli İşçi Nazmiye Cırıkcı nazmiye.cirikci@amasya.edu.tr 3434
Sürekli İşçi Ömer Şen omer.sen@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Önder Kurt onder.kurt@amasya.edu.tr 3357
Sürekli İşçi Rukiye Us rukiye.us@amasya.edu.tr 3434
Sürekli İşçi Sevda Soydan sevda.soydan@amasya.edu.tr 2301
Yazı İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Elif Özge Pekşen elif.peksen@amasya.edu.tr 2311
Bilgisayar İşletmeni Ümran Damla Kurt umran.damlakurt@amasya.edu.tr 2310