Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Recep Kürkçü recep.kurkcu@amasya.edu.tr 3324
Doç. Dr. Resul Çekin resul.cekin@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Serkan Zengin serkan.zengin@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi İlknur Yazıcılar Özçelik ilknur.yazicilar@amasya.edu.tr 3395
Dr. Öğr. Üyesi İskender Güler iskender.guler@amasya.edu.tr 3403
Dr. Öğr. Üyesi Kurtuluş Özlü kurtulus.ozlu@amasya.edu.tr 3405
Dr. Öğr. Üyesi Seda Sabah seda.sabah@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Ali Galip Yücel aligalip.yucel@amasya.edu.tr 3390
Öğr. Gör. İsmail Yolcu ismail.yolcu@amasya.edu.tr 3315
Arş. Gör. Oğuzhan Yolcu oguzhan.yolcu@amasya.edu.tr 3319
Arş. Gör. Seyyid Burhaneddin Fırat seyyid.firat@amasya.edu.tr
Bilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Egitimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Recep Çakır recepcakir@amasya.edu.tr 3336
Prof. Dr. Telhat Özdoğan telhat.ozdogan@amasya.edu.tr 3349
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Saltan fatih.saltan@amasya.edu.tr 3372
Arş. Gör. Esma Yıldız esma.yildiz@amasya.edu.tr 5506
Arş. Gör. İbrahim Çelik ibrahim.celik@amasya.edu.tr 5512
Arş. Gör. Muhammed Dağlı muhammed.dagli@amasya.edu.tr 3354
Arş. Gör. Ömer Arslan omer.arslan@amasya.edu.tr 3398
Eğitim Bilimleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Ahmet Üstün ahmet.ustun@amasya.edu.tr 3325
Prof. Dr. Murat Gökdere murat.gokdere@amasya.edu.tr 3408
Prof. Dr. Yücel Öksüz yucel.oksuz@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Adem Bayar adem.bayar@amasya.edu.tr 3343
Doç. Dr. Burcu Karaşar burcu.yilmaz@amasya.edu.tr 3365
Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ilker.kosterelioglu@amasya.edu.tr 3351
Doç. Dr. Mehmet Kara mehmet.kara@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Meltem Akın Kösterelioğlu mkostereli@amasya.edu.tr 3364
Doç. Dr. Müjgan Zobu mujgan.zobu@amasya.edu.tr 4667
Dr. Öğr. Üyesi Dilara Çaycı Karaköse dilara.karakose@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan Bozkurt erdogan.bozkurt@amasya.edu.tr 3443
Dr. Öğr. Üyesi Erol Ata erol.ata@amasya.edu.tr 3304
Dr. Öğr. Üyesi Hale Yetim hale.yetim@amasya.edu.tr 3372
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yıldız mustafa.yildiz@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nihan Osmanağaoğlu nihan.osmanagaoglu@amasya.edu.tr 3431
Dr. Öğr. Üyesi Nurten Topçu nurten.topcu@amasya.edu.tr 3369
Dr. Öğr. Üyesi Safiye Çiğdem Gören safiye.goren@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Sare Terzi İlhan sare.terzi@amasya.edu.tr 3461
Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yapıcı senay.yapici@amasya.edu.tr 3328
Dr. Öğr. Üyesi Şerafettin Gedik serafettin.gedik@amasya.edu.tr 3467
Dr. Öğr. Üyesi Ümit Çelen umit.celen@amasya.edu.tr 3344
Dr. Öğr. Üyesi Ümre Kaynak umre.kaynak@amasya.edu.tr 3460
Dr. Öğr. Üyesi Yeliz Çelen yeliz.celen@amasya.edu.tr 2110
Öğr. Gör. Mehmet Yapıcı mehmet.yapici@amasya.edu.tr 3329
Öğr. Gör. Mehmet Filiz mehmet.filiz@amasya.edu.tr 3459
Öğr. Gör. Semih Kaynak semih.kaynak@amasya.edu.tr -
Arş. Gör. Fatma İnceman Kara fatma.inceman@amasya.edu.tr 3378
Arş. Gör. Hasan Aykut Karaboğa h.aykut.karaboga@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Keziban Kılıç Topal keziban.kilic@amasya.edu.tr 4718
Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ali Bilici ali.bilici@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Burcu Akbulut Bilici burcu.bilici@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi İlyas Sevindik ilyas.sevindik@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nail Demircioğlu nail.demircioglu@amasya.edu.tr 5072
Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Karabay ozdemir.karabay@amasya.edu.tr 5072
Arş. Gör. Betül Toprak betul.toprak@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Esra Avcı Kurt esra.kurt@amasya.edu.tr
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Arzu Cansaran arzu.cansaran@amasya.edu.tr 3418
Prof. Dr. Aslıhan Sezgin aslihan.sezgin@amasya.edu.tr 3364
Prof. Dr. Keziban Orbay keziban.orbay@amasya.edu.tr 3316
Prof. Dr. Metin Orbay metin.orbay@amasya.edu.tr
Prof. Dr. Mustafa Kandemir mustafa.kandemir@amasya.edu.tr 3335
Prof. Dr. Nezahat Kandemir nezahat.kandemir@amasya.edu.tr 3412
Prof. Dr. Orhan Karamustafaoğlu orhan.karamustafaoglu@amasya.edu.tr 3411
Prof. Dr. Sevilay Karamustafaoğlu sevilay.karamustafaoglu@amasya.edu.tr 3413
Doç. Dr. Mehmet Toy mehmet.toy@amasya.edu.tr 3417
Dr. Öğr. Üyesi Beyda Topan beyda.topan@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Birol Tekin biroltekin@amasya.edu.tr 3322
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Demir huseyin.demir@amasya.edu.tr 3351
Dr. Öğr. Üyesi Nida Emül nida.emul@amasya.edu.tr 3378
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Şahin omer.sahin@amasya.edu.tr 3322
Öğr. Gör. Müberra Kazancıoğlu muberra.kazancioglu@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Resul Köseoğlu resul.koseoglu@amasya.edu.tr 3432
Öğr. Gör. Suat Peker suat.peker@amasya.edu.tr 3420
Arş. Gör. Ayşe Gül Özaşkın Arslan aysegul.ozaskin@amasya.edu.tr 3448
Arş. Gör. Miyase Tutar miyase.tutar@amasya.edu.tr 3451
Arş. Gör. Seda Altunsoy seda.altunsoy@amasya.edu.tr 3451
Arş. Gör. Şeyma Irmak seyma.bardak@amasya.edu.tr 3448
Arş. Gör. Tuğçe Mayan tugce.mayan@amasya.edu.tr 3399
Temel Eğitim Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Asım Çoban asim.coban@amasya.edu.tr 3425
Prof. Dr. Mustafa Yeşilyurt mustafa.yesilyurt@amasya.edu.tr 3412
Prof. Dr. Şafak Uluçınar Sağır safak.ulucinar@amasya.edu.tr 3408
Doç. Dr. Cengiz Yıldırım cengiz.yildirim@amasya.edu.tr 3347
Doç. Dr. Gülbin Zeren Nalinci gulbinzeren.nalinci@amasya.edu.tr 3415
Doç. Dr. Hasan Baltacı hasan.baltaci@amasya.edu.tr 3426
Doç. Dr. Murat Kurt murat.kurt@amasya.edu.tr 3409
Doç. Dr. Nazan Kahraman nazan.kahraman@amasya.edu.tr 3330
Dr. Öğr. Üyesi Davut Elmacı davut.elmaci@amasya.edu.tr 3348
Dr. Öğr. Üyesi Nese Kutlu Abu nese.kutlu@amasya.edu.tr 3416
Dr. Öğr. Üyesi Önder İdil onidil@amasya.edu.tr 3337
Dr. Öğr. Üyesi Rumiye Arslan rumiye.arslan@amasya.edu.tr 3430
Dr. Öğr. Üyesi Salih Değirmenci salih.degirmenci@amasya.edu.tr 3414
Dr. Öğr. Üyesi Songül Pektaş songul.pektas@amasya.edu.tr 3336
Öğr. Gör. Dr. Erhan Çapoğlu erhan.capoglu@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Tuncay Demirtaş tuncay.demirtas@amasya.edu.tr 3371
Arş. Gör. Ela Sümeyye Seçim ela.secim@amasya.edu.tr 3454
Arş. Gör. Esra Köse esra.kose@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Hatice Şahin hatice.sahin@amasya.edu.tr 3416
Arş. Gör. İdris Aktaş idris.aktas@amasya.edu.tr 3423
Arş. Gör. Dr. Kayhan Bozgün kayhan.bozgun@amasya.edu.tr 3437
Arş. Gör. Murat Başgül murat.basgul@amasya.edu.tr 3433
Arş. Gör. Nuri Barış İnce nuribaris.ince@amasya.edu.tr
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Emine Altunay Şam emine.sam@amasya.edu.tr 3340
Doç. Dr. Avni Erdemir avni.erdemir@amasya.edu.tr 3423
Doç. Dr. Erkan Çer erkan.cer@amasya.edu.tr 3332
Doç. Dr. Ersin Topçu ersintopcu@amasya.edu.tr 3353
Doç. Dr. Fatih Can fatih.can@amasya.edu.tr 3404
Doç. Dr. Gönül Türkan Demir g.demir@amasya.edu.tr 3326
Doç. Dr. Nurşat Biçer nursat.bicer@amasya.edu.tr 3353
Doç. Dr. Turgut İleri turgut.ileri@amasya.edu.tr 3312
Dr. Öğr. Üyesi Alpay Aksin alpay@amasya.edu.tr 3300
Dr. Öğr. Üyesi Emre Vural emre.vural@amasya.edu.tr 3432
Dr. Öğr. Üyesi Hüsniye Mayadağlı husniye.mayadag@amasya.edu.tr 3346
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç mustafa.kilinc@amasya.edu.tr 3328
Dr. Öğr. Üyesi Önder Eryılmaz onder.eryilmaz@amasya.edu.tr 3398
Öğr. Gör. İsa Çolaker isa.colaker@amasya.edu.tr 3341
Öğr. Gör. Merve Dincer merve.dincer@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Nusret Kasap nusret.kasap@amasya.edu.tr 3371
Öğr. Gör. Şule Tuğçe Çimen sule.cimen@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Yasemin Özgen yasemin.firat@amasya.edu.tr 3388
Arş. Gör. Gökhan Abanoz gokhan.abanoz@amasya.edu.tr 3341
Arş. Gör. Kayhan İnan kayhan.inan@amasya.edu.tr 3319
Arş. Gör. Murat Aydın murat.aydin@amasya.edu.tr 3467
Arş. Gör. Oğuz Seyhan oguz.seyhan@amasya.edu.tr 3388
Arş. Gör. Turgay Çınkırdaklı turgayc@amasya.edu.tr 3404
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Melike Baş melike.bas@amasya.edu.tr 3395
Dr. Öğr. Üyesi Ayfer Su Bergil ayfersubergil@amasya.edu.tr 3339
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Avara hayriye.avara@amasya.edu.tr 3340
Arş. Gör. Gamze Erdem Coşgun gamze.erdem@amasya.edu.tr 3388