Eğitim Fakültesi Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Fakülte Sekreteri Yusuf Malo yusufmalo@amasya.edu.tr 2303
Büro Hizmetleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Süleyman Çelikten suleyman.celikten@amasya.edu.tr 3308
Bilgisayar İşletmeni Şükrettin Sonkaya sukrettin.sonkaya@amasya.edu.tr 3455
Bilgisayar İşletmeni Uğur Zengin ugur.zengin@amasya.edu.tr 3421
Hizmetli Feti Aydın feti.aydin@amasya.edu.tr 3434
İdari Büro Personeli Hakan Yaprak hakan.yaprak@amasya.edu.tr 3308
Havuz
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sürekli İşçi Dursun Efekan Kara dursun.kara@amasya.edu.tr
Bilgisayar İşletmeni Hürrem Öksüz hurrem.oksuz@amasya.edu.tr
Hemşire Nihal Atabay nihal.atabay@amasya.edu.tr 1823
Teknisyen Engin Şimşek engin.simsek@amasya.edu.tr 1837
Sürekli İşçi Filiz Yazar filiz.yazar@amasya.edu.tr 3658
Sürekli İşçi Mehmet Çubuk mehmet.cubuk@amasya.edu.tr
Sürekli İşçi Satu Karadağ Bedir satu.karadag@amasya.edu.tr
Muhasebe Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Osman Yılmaz osman.yilmaz@amasya.edu.tr 2308
Öğrenci İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Emrah Bağ emrah.bag@amasya.edu.tr 2214
Bilgisayar İşletmeni Selda Özay selda.ozay@amasya.edu.tr 2213
Satın Alma Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Feyzullah Kırtepe feyzullah.kirtepe@amasya.edu.tr 2309
Taşınır Kayıt Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
İdari Büro Personeli Mesut Kalaycı mesut.kalayci@amasya.edu.tr 2305
Yardımcı Hizmetler(Temizlik İşleri)
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sürekli İşçi Ahmet Kuruçay ahmet.kurucay@amasya.edu.tr 3357
Sürekli İşçi Emine Çekin emine.cekin@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Halim Yarar halim.yarar@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Kadir Terkan kadir.terkan@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Meryem Arslan meryem.arslan@amasya.edu.tr 3331
Sürekli İşçi Mustafa Karakuş mustafa.karakus@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Nazmiye Cırıkcı nazmiye.cirikci@amasya.edu.tr 3434
Sürekli İşçi Ömer Şen omer.sen@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Önder Kurt onder.kurt@amasya.edu.tr 3357
Sürekli İşçi Rukiye Us rukiye.us@amasya.edu.tr 3434
Sürekli İşçi Sevda Soydan sevda.soydan@amasya.edu.tr 2301
Sürekli İşçi Şerife Çalışkan serife.caliskan@amasya.edu.tr
Yazı İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Ümran Damla Kurt umran.damlakurt@amasya.edu.tr 2310
Hemşire Ahmet Özer ahmet.ozer@amasya.edu.tr 2311
Tekniker Ayşe Güngör ayse.gungor@amasya.edu.tr 2301