AMASYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ AKREDİTASYON DANIŞMA KURULU

 

Ad-Soyad

Görev Yeri

1

Prof. Dr. Yücel ÖKSÜZ (Başkan)

A. Ü. Eğitim Fakültesi Dekanı

2

Doç. Dr. Ersin TOPÇU

A. Ü. Eğitim Fakültesi Dekan Yrd.

3

Prof. Dr. Aslıhan SEZGİN

A. Ü. Eğitim Fakültesi Öğretim Ü.

4

Doç. Dr. Murat KURT

A. Ü. Eğitim Fakültesi Öğretim Ü.

5

Doç. Dr. Erkan ÇER

A. Ü. Eğitim Fakültesi Öğretim Ü.

6

Doç. Dr. Gönül Türkan DEMİR

A. Ü. Eğitim Fakültesi Öğretim Ü.

7

Yusuf  MALO

A. Ü. Eğitim Fakültesi Sekreteri

8

Ömer COŞKUN

Amasya İl Milli Eğitim Müdürü

9

Ahmet DAVU

Suluova Milli Eğitim Müdürü

10

Emine HİCİN ARSLAN

-Türkiye Engelliler Meclisi Karadeniz Bölgesi Bölge Bşk.

-Türkiye Sakatlar Derneği Amasya Şubesi Başkanı

11

Ahmet KIRLANGIÇ

Amasya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü

 

Salim ÖZSOY

KYK İl Müdürü

12

Oğuzhan ZOBU

Amasya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

13

Ahmet KARAKOÇ

-İşletme Sahibi (Ekip Emlak)

-Emekli Memur (Amasya Defterdarlığı Vergi Dairesi)

14

Aslan YURDUSEVEN

- Amasya Selanik Muhacirleri Derneği Genel Sekreteri

- Bülbül Hatun İHL Müdür Yrd.

15

Musa DEMİRYARAR

Altı Nokta Körler Derneği Amasya Şubesi Başkanı

16

Zeki KARADAYI

Gazeteci / Amasya Yeşilırmak Gazetesi Sahibi

17

Melek KARADENİZ 

Aile ve Sos. Hiz. İl Müd. Aile Eğitim Programı (AEP) Birim Sorumlusu

18

S. Serkan GÜNAYDIN

Suluova Çeltek Madeni Ortaokulu Müdürü

19

Zafer TÜRKMEN

Suluova Ercan Kurt Ortaokulu Müdürü

20

Yücel YÜCE

Amasya Türk Telekom İmam Hatip Ortaokulu Müdürü

21

Nurullah Mahmut ÖNER

Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü

22

Mürsel TOPSAKAL

Amasya Torumtay Mes. ve Tek. And. Lisesi Müdürü

23

Bilal BAYSAL

Hattat Hamdullah İ.H. Ortaokulu Müdürü

24

Hasan Hüseyin AKTAŞ

Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu Müdürü

25

Ahmet GÜLTEKİN

12 Haziran Anadolu Lisesi Müdürü

26

Hüseyin KILIÇ

Amasya Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü

27

Ahmet EREN

Amasya Fen Lisesi Müdürü

28

İbrahim MALKOÇ

Amasya Lisesi Müdürü

29

Zafer ERGİDEN

Amasya Abdurrahman Kâmil Ortaokulu Müdürü

30

Suzan AKDEMİR KÖROĞLU

MEB – Serdar Zeren Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni

31

Murat ALGÜL

Çelebi Mehmet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni

32

Aydın ASAN

MEB - 12 Haziran Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni

33

Zafer POLAT

Şehit Ferhat Erdin Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni

34

Haydar GÜNEŞ

MEB - 12 Haziran Anadolu Lisesi Rehberlik Öğretmeni

35

Berfin ÇELEBİ

İngilizce Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi

36

Seyit Ahmet KESKİN

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi

37

Fatma Bengü ALTUN

Eğitim Bilimleri Bölümü (PDR) 2. Sınıf Öğrencisi