Üniversitemiz akademisyenlerini ödüllendirmek ve yeni çalışmaları teşvik etmek amacıyla II. Akademik Ödül Töreni düzenlendi. Düzenlenen törende akademik çalışmalarıyla üniversitemiz ödül komisyonu tarafından başarılı bulunan Eğitim Fakültesi öğretim üyelerine de ödülleri takdim edildi.

Üniversitemiz 2021 Yılı Bilim Ödülü Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Recep Çakır’a verildi. Öğretim üyemize ödülünü üniversitemiz rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı takdim etti.

Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri Doç. Dr. Mehmet Kara ve Dr. Öğr. Üyesi Nihan Osmanağaoğlu’na SSCI indeksinde taranan ve Q1 kategorisinde yer alan dergilerde yaptıkları bilimsel yayınlarından dolayı teşekkür belgesi verildi. Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Önder İdil’e SCI-Expanded indeksinde taranan ve Q1 kategorisinde yer alan dergide yayımlanan makalesi için; Doç. Dr. Gönül Türkan Demir’e de AHCI indeksinde taranan bir dergide yayımladığı makalesi için teşekkür belgeleri takdim edildi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Öksüz, ödül alan öğretim üyelerini tebrik ederek başarılarının devamını dilediğini belirtti.

Ödül Alan Öğretim Üyelerimiz:

Öğretim Üyesi

Ödül Kategorisi

Prof. Dr. Recep Çakır

2021 Yılı Bilim Ödülü

Doç. Dr. Mehmet Kara

SSCI Q1 Yayın

Doç. Dr. Gönül Türkan Demir

AHCI Yayın

Dr. Öğr. Üyesi Nihan Osmanağaoğlu

SSCI Q1 Yayın

Dr. Öğr. Üyesi Önder İdil

SCI-Expanded Q1 Yayın

 

recepcakir

mehmetkara

nihank

gonuld